Dominik Mazurek mistrzem

Piękna pogoda nie sprzyjała połowom ryb, ale z pewnością zawodnicy mieli czym się pochwalić.  Około kilogramowe płocie, blisko dwukilogramowy Leszcz – wędkarze z koła PZW Starzyce do ostatnich chwil walczyli o zwycięstwo w trzech kategoriach wiekowych.

W kategorii junior rywalizację z bilansem 410 punktów wygrał Aleksander Nojek. 10 punktów mniej zdobył Filip Nojek, a trzecie miejsce wywalczyła siostra obu chłopców Julia Nojek (395 pkt.).

W kategorii 55+ rywalizację wygrał Sławomir Bożyk, który uzyskał najlepszy wynik dnia we wszystkich kategoria tj. 2970 punktów. Na drugim miejscu z wynikiem 2125 punktów stanął Czesław Krzyżanowski. Podium zamknął Jan Zając – 1570 punktów.

W kategorii „Senior” po raz kolejny znakomicie spisał się Dominik Mazurek (2830 punktów). Zawodnik mógł pochwalić się największym tego dnia leszczem (ok.  2 kg).  Wicemistrzem koła w wędkarstwie fedderowym został Daniel Grzywacz, który zaprezentował dwie dorodne płocie, które łącznie ważyły około 1,8. Trzecie miejsce wywalczył Paweł Cybulski (1570 punktów).

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *